Fitness, Fun, Workouts

Ik ben een Asics Frontrunner !!!

Asics Frontrunners

Na een slapeloos weekend werden we maandag om 10u uit ons lijden verlost. Dan werden de Asics Frontrunners via de digitale ad valvas bekend gemaakt op de Facebookpagina. Daar. stond. mijn. naam!!! Dat Asics mijn favoriete sportmerk is, was misschien al duidelijk. Maar dat ik deel zou uitmaken van het Asics Frontrunners Team?! Daar kon ik alleen maar van dromen! Beetje bij beetje begint het door te sijpelen dat ik nu ‘one of them’ ben. Een nieuwe Whatsapp-groep en meer dan 1000 berichten (no kidding! :)) later weet ik het zeker: het belooft een zalig loopjaar te worden met deze toppers van het Asics Frontrunners Team!

Asics Frontrunners, wie zijn ze en wat doen ze?

Zalig hoeveel lieve berichtjes, likes en telefoontjes ik al kreeg van vrienden, collega’s en familie om me te feliciteren. Maar vaak krijg ik ook de vraag: ‘wat houdt dit nu precies in?’. Daarom geef ik jullie hier wat meer uitleg.

30 gelukkigen

Er waren meer dan 40.000 Europese inzendingen: 2200 van Nederlanders en 300 van Belgen. We konden onze kandidatuur indienen door vragen te beantwoorden, over onszelf te vertellen, foto’s in te dienen, onze liefde voor lopen te verklaren, onze sportieve doelen voor de toekomst te verkondigen en onze aanwezigheid op social media te bevestigen.
Van die Nederlanders en Belgen zijn we met 30 lopers uitgekozen om deel uit te maken van het Nederlands Asics Frontrunners team! Ik ben de enige vrouwelijke Belg en Wes is de enige Belgische man. Wat een eer! Met twee zullen wij alle Belgische lopers mooi vertegenwoordigen in het team 🙂 !

Asics Frontrunners

1 Passie: lopen

De Asics Frontrunners overal ter wereld zijn 1 team, 1 community met 1 passie: lopen!

Diversiteit alom

Het team bestaat uit zowel professionele hardlopers als recreatieve hardlopers (thank God, anders zat ik er niet bij 🙂 !). Leeftijd speelt geen rol. Dit jaar zit er zelfs een atleet van 83 jaar in het team, hoe zalig is dat ?!
Ook ex-topatleten, sprinters, trailrunners, triatleten, ultralopers en marathonlopers zitten in het team. Ja zelfs de man met de snelste tijd ter wereld in de M60+ met een afstand van bijna 79km maakt deel uit van de Asics Frontrunners! Jong, oud, zwart, blank,… van elk wat wils!

Since 2010

Het Asics Frontrunners project begon in 2010 en breidt dit jaar uit naar meer landen waar hardlopers over ter wereld hardlopen en meedoen aan verschillende wedstrijden en competities.

To be continued…

Niet alleen mogen wij lopen in de nieuwste, prachtige outfits en schoenen van Asics, we gaan ook met alle Frontrunners van overal ter wereld samen op trainingskamp. Naar waar? Dat verklap ik nog even niet en lees je hier later nog. Binnenkort is er een kennismakingsweekend voor het Nederlandse Asics Frontrunners team. We gaan proberen zoveel mogelijk samen te lopen op de allerleukste wedstrijden en events in België en Nederland. En als team mogen we toffe social runs en misschien wedstrijden organiseren waarbij alles gesponsord wordt door Asics! Wie weet zie je ons ook wel nog schitteren op de campagnebeelden van Asics ;). En dit is nog maar het begin van alles… Ik kijk er zooo hard naar uit om iedereen van het team beter te leren kennen!

Follow us!

Ben je ook zo’n runninglover? Dan móet je ons zeker volgen! Heb je nog een duwtje in de rug nodig om te starten met lopen? Dan proberen wij je te motiveren en te inspireren! Volg @AsicsFrontrunners op Instagram en volg ons team! Hieronder alle teamleden!

1.Joop Rüter (83) 2.Valentino Saparuwe: @Valentino_Saparuwe 3.Daniël Gouw: @running_d 4.Erlinde Scheps: @Runwaygirlsnl 5.Manon Schutter: @Manon_runs 6.Mirthe Overkamp: @mirtheoverkamp 7.Jo Schoonbroodt: @jo.schoonbroodt 8.Irene Korstjens: @anothermiletorun 9.Grace Wabbijn: @run.with.grace 10.Debbie Meijer @Fitfunrun_com 11.Dennis Licht: @dennislicht 12.Petra Kerkhove: @petrakerkhove 13. Nils Pennekamp: @nilspennekamp 14.Gaby Rietmeijer: @gaby_runs_the_world 15.Richard Booms: @richard_runs_marathons 16.Gerrit Voortman: @gerrit_voortman 17. Hedwig Van Bree: @runhedwigrun 18.Chantel De Lange: @chanteldl 19.Natalie Sinke: @glamrunner 20.Roderick Cremers: @cremers 21.Jermaine Maaijen: @jermaine.is.running 22.Patty ter Hamsel: @fiercetobe 23.Monique ven de Velde: @Runningwithmo 24.Celeste Engwerda: @celeste_love2run 25.Maartje Bregman: @Gezonderecptjes 26.Chris Berendse: @chrisberendse 27.Martijn Mensink: @Mindful_run 28.Robert Lathouwers: @robertlathouwers 29.Wes Valcke: @wes_valcke 30.Ikzelf: @louisedelputte of @appetight.be

Now, I’m out for a run! Een fijne woensdag iedereen! Toedeloe!

Asics Frontrunner